سلام به همه دوستان گل و گلابم .. امدم با یک پست بسیار بلند .. چند روزه پست نزدم یک جا جمع شدن … هییییییی خوب پس بریم با هم در این پست …. (( راستی رای به سایت یادتون نره باز افتادیم دره چهارم باید هر چه سریع برگردیم رده اولمون … همه با هم رای یادمون نره )) حالا بریم اول خبرها و بعد عکس ها … با ما همراه باشید …..

خبر اول اینکه هیون جونگ در تاریخ 18 و 21 آگوست (( اوت )) فن میتینگ پسران فراتر از گل داره در ژاپن  .. و در این تاریخ ها به ژاپن خواهد رفت … راستی پروفایل هیون جونگ هم در کمپانی کی است در امده که عکسش رو براتون خواهم گذاشت .. به همراه چندتا عکس از فوتو بوک ردی و اکشن ….  و عکس های جدید سریال با یک بوسه آغاز شد هم براتون میذارم ..

خبر دوم اینکه هیونگ جون در تاریخ 28 آگوست (( اوت )) در مالزی فن میتینگ خواهد داشت … این فن میتینگ در مالزی برگذار خواهد شد و برای هیونگ جون هست .. ساعت شروع اون هم از 2.30 تا 5 عصر هست درپایتخت مالزی … هیونگ جون یک تویت هم داده برای برنامه امروز موزیک های که اونم معنیشو براتون میذارم به همراه عکس های جدید تولدی که تو رادیو میوزیک های براش گرفتن ….

خبر سوم اینکه  یون سنگ و کیو جونگ در فرودگاه هانادا ژاپن در تاریخ 4 آگوست (( اوت )) دیده شدن .. هر دو به مسافرت رفتن به ژاپن هنوز معلوم نیست این د و نفر بعد ژاپن به کجا سفر خواهند کرد …. فعلا که در ژاپن به سر می برند برای تعطیلات ….

Credit:Twitter- SBS Music High Official Web – SS501 Baidu – KHJ Baidu – keyeast
English translation:Ode
Persian translation :neghin / Its

این هم آخرین خبر از بچه ها … خوب در ادامه مطلب عکس های جدید که منتشر شده رو می تونین مشاهده کنید …  

Will be doing visible radio today. Heh ^^

امروز من را در رادیو مشاهده خواهید کرد .. هه هه

 

  

  

 

 

 

Advertisements