سلام به همه دوستان گل و گلابم .. خوب هستین عزیزانم ؟؟ راستی نماز و روزه های همتون قبول .. خوب امروز یه پست دارم براتون .. در مورد جونگ مین و کیو جونگ چندتا خبر هم از هیونگ جون و هیون جونگ  … خوب پس در این پست با ما همراه باشید … (( رای دهی به وبلاگ لطفا یادتون نره … ممنونم ))

(( برای ویدیو ها هم از مونا جونم تشکر می کنم  که برام این ویدیو ها رو آپ کرد .. دستش درد نکنه ))

Credit: Ode – SS501 Baidu – 501_dg
Persian  Translation : Neghin / Its

خبر اول اینکه هیونگ جون قراره بعد مالزی که در 28 آگوست (( اوت )) بره … در 29 آگوست (( اوت )) در سنگاپور هم فن میتینگ داشته باشه .. اون جور این معلومه در این فن میتینگ ها با برادرش کی بوم و گروه یو کیس خواهد بود .. چون کی بوم در آخرین سی ورلد خودش گفته بود (( در 28 آگوست (( اوت )) دو برادر را خواهید دید به امید دیدار ))  ..

و در آخر هم مصاحبه کی بوم و کوین از گروه یوکیس که گفتن گروه دابل اس را  همیشه الگوی خود قرار می دهند :

کوین : در درجه اول همیشه به ذهنم ستاره های بزرگ  می آید گروه ارشد دابل اس 501

کی بوم : آنها یکی هستن همیشه این را من می گویم

کوین : خوب پس ما همیشه حمایت می کنیم

کی بوم : ارشد ها همیشه  الگوی ما هستن .. آنها 501 هستن .. و خیلی خوش تیپ

کوین : واقعا به آنها احترام خیلی زیادی قائل هستیم .. ما سخت کار خواهیم کرد که به درجه آنها برسیم و مانند آنها شویم .. و همیشه حمایت خواهیم کرد  از ارشد هایمان

خبر دوم اینکه امروز صبح زود جونگ مین  کره رو به مقصد ژاپن ترک کرد که به مدت 4 روز و 3 شب در برنامه های مختلف  که کمپانی جدیدش براش تداروک  دیدن یک نوع معرفی هم هست  شرکت کنه … خوب  جالب ترین نکته در این سفر تداروک  یک لیموزین بود که کمپانی جدیدش براش تداروک دیده بود و اون رو از فرودگاه هاندای ژاپن به مقصدش همراهی کرد … واو میگم کمپانی بدجور تحویل میگیره … خوب در ادامه مطلب عکس ها و فیلم های جونگ مین رو از فرودگاه براتون میذارم ….

خبر سوم هم اینکه ویدیوی او اس تی  سریال سوپر استار قسمت شش منتشر شده … اون جور که می دونین  در اون قسمت کیو جونگ بازی کرده … و آهنگش رو هم اون خونده .. براتون لینک دانلود کم حجمش میذارم .. با پیدا کردن پر حجم و با کیفیتش براتون میذارم ….

 

http://www.4shared.com/video/IIYPOlZ0/MV_SS501_Kim_Kyu_Jong_-_Confes.html

خبر چهارم هم در مورد هیون جونگه .. عکس های پشت صحنه درام سریالش باز متنشر شده که براتون میذارم …. در ادامه مطلب می تونین عکس ها رو ببینین …..

در ادامه مطلب عکس های هیون جونگ و ویدیوها و عکس های  فرودگاه جونگ مین … :  

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://www.4shared.com/video/dDFXUbvw/Fancam_1_100813_SS501_Jung_Min.html 

http://www.4shared.com/video/QiU4C12r/Fancam_2_100813__SS501_Jung_Mi.html

Advertisements